Zastępca dyrektora / szef szkolenia - Suchy Dwór, pomorskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: profil morski lub wojskowy
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0443

Miejsce pracy: Suchy Dwór, powiat: pucki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowanie i nadzór szkoleniowy oraz prowadzenie zajęć w charakterze wykładowcy/instruktora z Ratownictwa Morskiego, Lotniczego oraz szkoleń podnoszących bezpieczeństwo w miejscu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Data zakończenia: 07.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu szkoleń
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: profil morski lub wojskowy
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kwalifikacje niezbędne:
- Dyplom Morski Oficera Marynarki Handlowej lub Dyplom Oficera Sił Zbrojnych RP,
- uprawnienia dydaktyczne,
- kursy: GWO, ITR, BOSIET, Kurs Medyczny KPP.

Pożądane:
- świadectwo zdrowia do pracy na wys. pow. 3m,
- kurs alpinistyczny, BHP i PPOŻ, Morski Sternik Motorowodny,
- prawo jazdy kat. B.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Koszałka
Nr telefonu: 586211161 w. 322
E-mail: stanowisko22@pupgdynia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV