Inżynier spawalnik - Chojnice, pomorskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Pracodawca: MOSTOSTAL CHOJNICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0302

Miejsce pracy: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Przegląd certyfikatów spawaczy nowych i otrzymujących prolongatę uprawnień;
2. Kwalifikowanie technologii spawania;
3. Przygotowanie listy WPS i WPQR i ich wprowadzenia na produkcje;
4. Nadzór nad sprzętem spawalniczym;
5. Przeprowadzenie inspekcji spawania przed, podczas spawania i po spawaniu;
6. Przeprowadzenie szkoleń spawalniczych;
7. Opracowanie i i zapewnienie dostępności dla spawaczy: technologii spawania, planów spawania, tworzenie list spoin;
8. Współpraca z personelem;
9. Sprawdzenie stosowania i przestrzegania instrukcji spawalniczych na produkcji;
10. Regularne kontrole sposobu przechowywania materiałów spawalniczych;
11. Sprawdzanie statusu inspekcji i badań;
12. Zgłaszanie niezgodności spawalniczych;
13. Opracowywanie napraw spawalniczych i wprowadzenie działań korygujących;
14. Sprawdzenie zapewnienia identyfikowalności spoin;
15. Przegląd ofert i dokumentacji spawalniczej;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do negocjacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier spawalnik
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
Znajomość realizacji procesów produkcyjnych;
Wiedza z zakresu technologii spawania dla metod spawania 111,121,135,136,138,141,783
Znajomość obsługi pakietu Office (Word, Excel)
Znajomość podstawowych norm z zakresu spawalnictwa
14.2024.JJ

NIP: 5552117010
REGON: 368517896
Adres www: www.mostostal.chojnice.pl
Adres: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Stryszyk
Nr telefonu: 52 39 66 123
E-mail: kadry@mostostalchojnice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .