Ładowacz nieczystości stałych - Chocznia, małopolskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH "EMPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0443

Miejsce pracy: Kościuszki 304, 34-123 Chocznia, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zbiórka, załadunek odpadów komunalnych na terenie Choczni i okolic.
Umowa o pracę na okres próbny 1 m-c z możliwością przedłużenia. Praca od poniedziałku do piątku. Praca jednozmianowa w godz.6:00-14:00 (możliwość pracy w nadgodzinach), praca na pełny etat.
Kontakt z pracodawcą osobisty Chocznia, ul. Kościuszki 304 poprzedzony kontaktem e-mailowym: tjodlowski@pukempol.pl . Konieczne CV.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Data zakończenia: 21.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie + premia uznaniowa.
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: ładowacz nieczystości stałych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Ładowacz nieczystości stałych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, chęć do pracy.

NIP: 7352497196
REGON: 492841416
Adres: Kościuszki 304, 34-123 Chocznia, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Jodłowski
Nr telefonu: 661555657
E-mail: tjodlowski@pukempol.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail