Specjalista - sekcja planowania i programowania w wydziale inwestycji budowlanych - Zielona Góra, lubuskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/24/0405

Miejsce pracy: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie ewidencji zdań zleconych,
opracowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówień na usługi, dostawy i roboty budowlane, opracowywanie wzorów umów i aneksów do umów na usługi, dostawy i roboty budowlane, uzyskiwanie technicznych warunków przyłączenia (TWP) do sieci i obiektów infrastruktury technicznej, sporządzanie projektów protokołów Komisji Oceny projektów Inwestycyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 038 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe ogólnobudowlane/sanitarne/elektryczne, znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane oraz Rozporządzeń około ustawowych, praktyczna znajomość przespisów prawa budowlanego, praktyczna znajomość obsługi komputera pakiet Office (WORD, Excel), odpowiedzialność, pracowitość, umiejętność sprawnej organizacji pracy, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myslenia. Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych lub kandydat podda się postępowaniu uprawniającemu do dostępu do informacji niejawnych.

NIP: 9290000549
Adres: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisława Ptaszkiewicz
Nr telefonu: 261 648 358
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon