Koordynator - Pałck, lubuskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0147

Miejsce pracy: Pałck, powiat: świebodziński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: KOORDYNACJA PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, PRZEPROWADZANIE PROCESU WYBORU KANDYDATÓW, POMOC W ADAPTACJI I WPROWADZANIE NOWYCH PRACOWNIKOW. OPIEKA NAD PRACOWNIKAMI HISZPAŃSKOJĘZYCZNYMI. PRACA NA TERENIE WOJEWÓDZTW : DOLNOŚLĄSKIEGO, OPOLSKIEGO, LUBUSKIEGO ZGODNIE Z AKTUALNYM ZAPOTRZEBOWANIEM - PRACA W MIEJSCACH PRACY ORAZ ZAMIESZKANIA PRACOWNIKÓW HISZPAŃSKOJĘZYCZNYCH.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU. WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT. B, WYMAGANA KOMUNIKATYWNOŚĆ,DYSPOZYCYJNOŚĆ, ORAZ GOTOWOŚĆ DO CZĘSTYCH WYJAZDÓW DO LOKALIZACJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO, DOLNOŚLĄSKIEGO ORAZ OPOLSKIEGO. PRZEWIDYWANY CZAS PRACY 160 GODZIN MIESIĘCZNIE.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Studencka 8, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Białkowski
Nr telefonu: 68-38-210-57
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, skierowanie