Operator obrabiarek sterowanych numerycznie - Radomsko, łódzkie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracodawca: SKB DRIVE TECH S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0206

Miejsce pracy: IGNACEGO KRASICKIEGO 63/71, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa maszyn CNC
- bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów
- raportowanie ilości
- dbałość o jakość produkcji pod względem czystości i poprawności operacyjnej
- dbałość o porządek na stanowisku pracy i mienie pracodawcy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne w tym kierunku
- mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie
- znajomość obsługi przyrządów pomiarowych
- znajomość rysunku technicznego
- sumienność i odpowiedzialność
- zainteresowanie pracą i rozwojem z firmą długoterminowo
- zaangażowanie i chęć rozwoju
- optymizm i chęć do działania

NIP: 7722393716
REGON: 101077970
Adres: Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 519530107
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV