Pracownik w sekretariacie wydziału/oddziału - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: SĄD REJONOWY W GLIWICACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0546

Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 23, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: KONKURS OKDR.110.9.2024, szczegóły na www.gliwice.sr.gov.pl;
Wykształcenie średnie oraz zdany egzamin maturalny lub wyższe; znajomość techniki pracy biurowej, w tym umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym (znajomość edytora tekstowego Word, Excel), umiejętność obsługi komputera, w tym biegłego pisania, umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej i pracy w zespole, zdolności analityczne, kreatywność; zakres obowiązków: rejestrowanie i prowadzenie akt (dokumentacji), spraw podlegających właściwości Wydziału, wykonywanie prac biurowych - sporządzanie pism, czynności związane z prowadzeniem w systemie informatycznym, protokołowanie na rozprawach, posiedzeniach, sporządzanie korespondencji związanej z biegiem spraw, obsługa urządzeń biurowych, dołączanie do akt pism procesowych i dowodów doręczenia korespondencji sądowej, archiwizowanie akt, przygotowywanie spisów zbiorczych do archiwum, wykonywanie innych czynności przewidzianych w regulaminie urzędowania sądów powszechnych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 6311078941
REGON: 000322086
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości
Adres: Powstańców Warszawy 23, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Oddział Kadr
Nr telefonu: 32 33 87 776
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty dostępne są na stronie internetowej www.gliwice.sr.gov.pl, zakładka: oferty pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny, Termin: do 27.03.2024r., Godziny : 7:30-15:30