Nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Szkoły Ekonomiczno-Handlowe
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/2865

Miejsce pracy: Mariana Seredyńskiego 1a, 80-753 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć lekcyjnych. Przygotowanie uczniów do egzaminów zawodowych, kwalifikacje EKA.04, EKA.05, EKA.07. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:15-17:50 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 450 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa, wynagrodzenie i przywileje zgodne z Kartą Nauczyciela.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia pedagogiczne do pracy w szkole ponadpodstawowej, mile widziana znajomość języka angielskiego, obsługa komputera, znajomość programów INSERT, PŁATNIK MS TEAMS, obsługa platformy GPE, Microsoft Office. Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia egzaminatora OKE.

NIP: 5832094089
REGON: 190842160
Adres: Mariana Seredyńskiego 1a, 80-753 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 301 55 41
E-mail: sekretariat@seh.edu.gdansk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail