Kasjer - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: "NEPTUN" SPÓŁKA JAWNA UMBRAS I WSPÓLNICY

Numer oferty: StPr/24/2848

Miejsce pracy: Długa 33/34, 80-801 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa kasy, terminala i blika. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 8-16 oraz 11-19, według grafiku.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 45 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę-zlecenie, następnie umowa o pracę. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie i uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.
Zawód: kasjer handlowy
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • książeczka sanepidowska
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: gastronomia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pracodawca poszukuje osób odpowiedzialnych, uczciwych i punktualnych oraz pozytywnie nastawionych do klienta.

NIP: 5830203522
REGON: 19048307000000
Adres: Długa 33/34, 80-801 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 301 49 88
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon