Pracownik ds. operacji lotniczej - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: "UPS POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2851

Miejsce pracy: Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dbanie o poprawną realizację operacji lotniczej, bezpieczeństwo przesyłek importowych, eksportowych oraz tranzytowych, nadzorowanie pracy podwykonawców w zakresie zapewnienia przestrzegania wszystkich obowiązujących procedur Operacji Lotniczej oraz Operacji Magazynowej UPS, współpraca z załogą przewoźników lotniczych oraz z władzami Portów Lotniczych Gdańsk - Rębiechowo w zakresie bieżącej obsługi statków powietrznych, dbanie o rzetelność i terminowość wprowadzanych danych do systemów informatycznych Operacji Lotniczej UPS, raportowanie o stanie operacji lotniczej przed, w trakcie i po zakończonej operacji w ustalony w Dziale sposób. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 17-21.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 3 200 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino, realne możliwości rozwoju i awansu. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: odpowiedzialność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań, umiejętności analityczne, pracy pod presją czasu, radzenia sobie ze stresem, dobra znajomość programu Excel. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

NIP: 5221004200
REGON: 01077128000000
Adres: Wodnika 50, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 783 926 016
E-mail: kolczak@ups.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV zraz z klauzulą: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon