Inspektor nadzoru - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: "POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/2839

Miejsce pracy: Targ Rakowy 7/8, 80-806 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie i udział w konstruowaniu projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych, zlecanie i opiniowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowanych lub modernizowanych i remontowanych obiektów budowlanych, opracowywanie dokumentów dotyczących przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień, realizowanie spraw technicznych i formalnych inwestycji i remontów w fazie przygotowania oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie nowo budowanych, modernizowanych lub remontowanych obiektów, nadzór nad realizowanymi zadaniami w zakresie ich zgodności rzeczowej, finansowej i terminowej z planami inwestycyjnymi, dokumentacją techniczną, pozwoleniem na budowę oraz obowiązującym prawem i sztuką budowlaną, udział w organizacji i odbiorach oraz przekazywaniu do użytku obiektów budowlanych, merytoryczna i formalna kontrola faktur, rozliczanie budowy i kompletowanie dokumentów odbiorczych, udział w okresowych kontrolach stanu technicznego obiektów w zakresie posiadanych uprawnień. Świadczenie pracy przy użyciu prywatnego auta. Praca od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie, uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia kandydata. Pracodawca oferuje: premię w wysokości 360 zł miesięcznie, wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej, kartę Multisport na korzystnych warunkach, pocztowe grupy sportowe, karty rabatowe na paliwo oraz zniżki u partnerów biznesowych, zwrot kosztów za używanie własnego samochodu (nieopodatkowane).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor nadzoru budowlanego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe, techniczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne budowlane, uprawnienia ogólnobudowlane do kierowania robotami bez ograniczeń, minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót lub inspektora nadzoru), przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, znajomość obsługi pakietu MS Office i praktyczną znajomość programu NORMA, prawo jazdy kat. B. Umiejętność organizacji pracy własnej, pracy pod presją czasu oraz pracy zespołowej.
Miile widziane wykształcenie wyższe techniczne.

NIP: 5250007313
REGON: 01068496000000
Adres: Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikuj przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=327B98D8-7D50-418A-BF2E-04C5A9279DD2&skkcfg=993ad47d358f45b1b84493910533445b&skkExternalOfferId=394707&skkCountryId=1&skkRegionId=9
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Aplikuj przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=327B98D8-7D50-418A-BF2E-04C5A9279DD2&skkcfg=993ad47d358f45b1b84493910533445b&skkExternalOfferId=394707&skkCountryId=1&skkRegionId=9