Wolne stanowisko urzędnicze w wydziale inwestycji miejskich - Jaworzno, śląskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracodawca: Urząd Miejski w Jaworznie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0163

Miejsce pracy: Pl. Górników 5, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie projektów umów na wybór wykonawców opracowań projektowych oraz zadań projektów inwestycyjnych.
2. Realizacja procesu inwestycyjnego projektów inwestycyjnych obiektów miejskich.
3. Sprawowanie stałego nadzoru nad realizacją poszczególnych zadań inwestycyjnych.
4. Odbiór i rozruch zakończonych zadań inwestycyjnych.
5. Współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Znajomość ustaw: o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, o finansach publicznych, o prawie zamówień publicznych, prawo budowlane.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PEŁNYM OGŁOSZENIEM DOSTĘPNYM NA STRONIE

NIP: 6320008360
REGON: 000649404
Krótki opis działalności gospodarczej: jednostka samorządu terytorialnego
Adres: Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Cygnar
Nr telefonu: 326181546
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferty z nr referencyjnym IM/I zawierające:
zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji, sporządzoną wg wzoru dostępnego na stronie
www.bip.jaworzno.pl,
list motywacyjny,
kserokopie świadectw pracy lub zaświadczeń o trwającym zatrudnieniu dokumentujących wymagany staż pracy,
kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
oświadczenie kandydata o posiadaniu orzeczenia o niepełnosprawności jeżeli kandydat zamierza skorzystać
z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych
(t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 530),
oświadczenie kandydata o braku skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
przestępstwo skarbowe oraz o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych
sporządzone wg wzoru dostępnego na stronie www.bip.jaworzno.pl,
ewentualne referencje,
oryginał kwestionariusza osobowego (dostępnego na stronie internetowej www.bip.jaworzno.pl
w zakładce Oferty pracy oraz w Wydziale Organizacyjnym i Kadr pok. 225)
proszę złożyć w terminie do 4 kwietnia 2024 r. na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Jaworznie,
przy ul. Grunwaldzkiej 33, lub przesłać na adres: Wydział Organizacyjny i Kadr Urzędu Miejskiego
w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno.
Oferty pracy otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Jaworznie).
Warunkiem zakwalifikowania kandydata do dalszego etapu naboru jest złożenie kompletnej oferty zawierającej wszystkie
wymagane dokumenty.
Informuję, że nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Wydziale Inwestycji Miejskich w Urzędzie Miejskim w Jaworznie
odbywać się będzie zgodnie z zasadami zawartymi w Systemie zatrudniania pracowników na stanowiska urzędnicze
w Urzędzie Miejskim w Jaworznie, wprowadzonym zarządzeniem Nr OR.120.122.2019 Prezydenta Miasta Jaworzna
z dnia 5 listopada 2019 r. Ponadto informuję, iż zgodnie z ww. zarządzeniem nie ma możliwości przyjmowania
dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną z wyjątkiem dokumentów opatrzonych bezpiecznym podpisem
elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu (zgodnie z ustawą z dnia 5 września
2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1797).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon