Kierownik sklepu spożywczego/ sprzedawca - Wilamowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: KUPIEC GE-ES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, handlowe

Numer oferty: StPr/24/0465

Miejsce pracy: Rynek 13, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu, zarządzanie podległym zespołem pracowników, tworzenie grafików, utrzymanie optymalnego stanu towarowego, zamawianie i przyjmowanie towaru, dbanie o realizację założonej dynamiki i sprzedaży oraz realizację marży, analiza wyników finansowych sklepu oraz podejmowanie działań w zakresie obszarów wymagających poprawy, dbanie o estetyczną ekspozycję towarów, prowadzenie dokumentacji sklepu, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej.

Praca w Wilamowicach w systemie dwuzmianowym od pon. do sob. w godz. 5.30-20.30 oraz w niedzielę 8.00-18.00.
Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwościa przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia zadaniowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik sklepu / supermarketu
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, handlowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • książeczka sanepidu
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie mile widziane handlowe, wymagana umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi komputera, obsługa kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz książeczka Sanepidu.

NIP: 2060003026
REGON: 00035462000000
Krótki opis działalności gospodarczej: SAMOOBSŁUGOWY SKLEP SPOŻYWCZY
Adres: RYNEK 13, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Cieślak
Nr telefonu: 33 845 71 30
E-mail: acieslak@kupiecgees.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w siedzibie firmy w godz. 7.30-15.30.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.30-15.30