Specjalista ds. ochrony środowiska i rolnictwa - Zawadzkie, opolskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Pracodawca: URZĄD MIEJSKI W ZAWADZKIEM
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ochrona środowiska

Numer oferty: StPr/24/0214

Miejsce pracy: DĘBOWA 13, 47-120 Zawadzkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzanie i aktualizacja gminnego programu ochrony środowiska oraz okresowych raportów z jego wykonania wzaz z przedstawianem ich Radzie Miejskiej: udostępnianie zainteresowanym informacji z zakresu ochrony środowiska w oparciu o przepisy ustawy o udostępnianiu inf. o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko; prowadzenie publicznie dostępnych wykazów danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku w zakresie wykonywanych zadań; prowadzenie działalności edukacyjnej, informacyjnej i promocyjnej w dziedzinie ochrony środowiska; zbieranie informacji od osób fizycznych niebędących przedsiębiorcami o rodzaju, ilości i miejscach występowania substancji stwarzających szczególne zagrożenie dla środowiska; prowadzenie bazy danych o rodzaju, ilości i miejscach występowania substancji stwarzających szczególne zagrożenie dla środowiska; naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska; sprawowanie kontroli przestrzegania i stosowania przepisów o ochronie środowiska
w zakresie objętym właściwością organu; zakładanie i utrzymywanie w należytym stanie gminnych terenów zieleni, drzew i krzewów, w tym: nasadzenia, pielęgnacja, wydawanie na wniosek posiadacza nieruchomości zezwolenia na usunięcie drzew lub krzewów z terenu nieruchomości; wymierzanie administracyjnej kary pieniężnej za zniszczenie terenów zieleni albo drzew i krzewów, spowodowane niewłaściwym postępowaniem, a także wydawanie decyzji o opłatach za usunięcie drzew lub krzewów itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto 4242,00/ od lipca 4300,00 + dodatek za staż pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ochrona środowiska
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zwodowe: roczny staż pracy w administracji samorządowej.

NIP: 7561001644
REGON: 000531080
Adres: DĘBOWA 13, 47-120 Zawadzkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danuta Balsam
Nr telefonu: 77 4623138
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv