Pracownik do spraw kadr i płac - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: MŁODZIEŻOWE CENTRUM SPORTU WROCŁAW
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1231

Miejsce pracy: Al.Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
- prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy;
- przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych oraz zmianami w warunkach pracy i płacy;
- przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców oraz obsługa i nadzór nad prawidłowym gromadzeniem danych w systemie enova365;
- obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik;
- prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz miesięcznych harmonogramów czasu pracy;
- kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich;
- sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie spraw dotyczących zatrudnienia i płac;
- podejmowanie współpracy z kierownictwem oraz pracownikami działu finansowo-księgowego;
- prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych;
- sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS oraz weryfikacja deklaracji podatkowych PIT;
- naliczanie i raportowanie wpłat do PPK;
- opracowywanie i aktualizowanie informacji o potrzebach kadrowych firmy oraz rekrutowanie i selekcjonowanie kandydatów do pracy;
- współtworzenie regulaminów organizacyjnych jednostki.
Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław, przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław lub pocztą na adres Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław, w zamkniętej kopercie z napisem: Nabór na stanowisko pracownik do spraw kadr i płac w Młodzieżowym Centrum Sportu Wrocław w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04 kwietnia 2024 roku do godz. 10.00.

Szczegóły dotyczące oferty znajdują się w poniższym linku:
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego, posiadanych kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy działów kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali pracownicy działów kadr
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • znajomość obsługi MS Office
  • Obsługa programu PŁATNIK

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: - obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych);
- ukończone 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie;
- wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe;
- doświadczenie zawodowe związane z pracą w kadrach oraz naliczaniem płac
- znajomość obsługi programu enova365;
- znajomość obsługi programu Płatnik;
- obsługa pakietu MS Office
- znajomość ustawy o pracownikach samorządowych zatrudnionych w jednostach sektora finansów publiczych praktyczna znajomość innych ustaw i przepisów Kodeksu Pracy, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych:
- samodzielność i odpowiedzialność, kultura osobista, silna motywacja do pracy, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

NIP: 8982197958
REGON: 021757876
Adres www: https://bip.mcs.wroc.pl/index.php?app=nabor&nid=186&y=2024&status=1
Adres: Al.Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 71 73 34 060
E-mail: sekretariat@mcs.wroc.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:

list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem;
kwestionariusz osobowy, do pobrania tutaj --> Kwestionariusz osobowy (27kB) word zgodnie z załączonym wzorem, opatrzony datą i własnoręcznym podpisem wraz ze zgodą na przetwarzania danych osobowych;
kopie świadectw pracy;
kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie;
oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, opatrzone własnoręcznym podpisem;
oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, opatrzone własnoręcznym podpisem;
kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w ustawie z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych, zgoda na przetwarzania danych osobowych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - https://bip.mcs.wroc.pl/index.php?app=nabor&nid=186&y=2024&status=1