Specjalisty ds. zamówień publicznych - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IMIENIA GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1238

Miejsce pracy: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku pracy: przygotowanie i kompletowanie we współpracy z jednostkami merytorycznymi dokumentacji do wszczęcia postępowań (SWZ, zaproszenie do negocjacji); prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych; sprawdzanie formalno prawne dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi; tworzenie pism i dokumentów związanych z danym postępowaniem, prowadzenie korespondencji z Wykonawcami, jednostkami organizacyjnymi oraz instytucjami zewnętrznymi; przygotowywanie ogłoszeń dot. postępowania w BZP i na Platformie Zakupowej; bieżące prowadzenie Rejestru dokumentów dotyczących zamówień publicznych; ewidencjonowanie i rejestrowanie wytwarzanych i przyjmowanych dokumentów merytorycznie związanych z zadaniami sekcji lub prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówienia w stosownym dzienniku wykonawcy i rejestrze Działu Zamówień Publicznych; uczestniczenie w pracach komisji przetargowej; systematyczne wzbogacanie zasobu wiedzy z zakresu znajomości ustawy o zamówieniach publicznych i przepisów towarzyszących; aktywne uczestnictwo w organizowanych kursach i szkoleniach; archiwizowanie postępowań.
Praca w godz. 7:30-15:30.
Benefity:
możliwość bezpłatnego udziału w kursach szkoleniowych w zakresie Pzp organizowanych przez jednostki organizacyjne Sił Zbrojnych RP,
możliwość udziału w kursach szkoleniowych itp. organizowanych przez podmioty zewnętrzne finansowane przez AWL,
ciekawa i nieszablonowa praca w środowisku wyższej uczelni wojskowej, na rzecz rozwoju Sił Zbrojnych i RP i Akademii Wojsk Lądowych,
możliwość poznania specyfikacji funkcjonowania innych uczelni wojskowych SZ RP,
pakiet socjalny w tym dofinansowanie do wypoczynku,
niskooprocentowane pożyczki remontowe,
możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej,
dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze,
możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy,
możliwość wykupienia ubezpieczenia pracowniczego,
możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych Akademii
uznaniowe premie kwartalne i możliwość wyróżnienia dodatkowym urlopem w ciągu roku.
nagrody jubileuszowe,
odprawy emerytalne,
dodatkowe wynagrodzenie roczne.
Termin składania dokumentów: do dnia 02.04.2024 r.
Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Piotra Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław osobiście lub drogą pocztową (liczy się data stempla pocztowego) lub adres mailowy: kancelaria@awl.edu.pl (z dopiskiem nazwy stanowiska).
Oferta dostęna w sali E, C, A
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • DOBRA ORGANIZACJA PRACY
  • biegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office (WORD, EXCEL)
  • Komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy: wykształcenie wyższe; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związane z zamówieniami publicznymi po stronie zamawiającego (min. 3 lata); znajomość problematyki dotyczącej przygotowania i przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w szczególności na roboty budowlane; praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych i wydanych do niej aktów wykonawczych; umiejętność pracy pod presją czasu; samodzielność i systematyczność w działaniu; umiejętność interpretacji przepisów prawa i stosowania ich w praktyce; umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów; bardzo dobra organizacja pracy; komunikatywność; znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

NIP: 8961000117
REGON: 930388062
Adres www: https://www.wojsko-polskie.pl/awl/praca-w-akademii/
Adres: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: kancelaria@awl.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia oraz inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zapoznałem (-am.) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługującym mi prawach.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail