Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 tony - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: JANUSZ PAWŁOWSKI TRANSJAN
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1220

Miejsce pracy: Siedziba firmy i kraje UE, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek towarów, dowóz ich pod wskazany adres, wypełnianie dokumentów, kierowanie pojazdem, dbałość o powierzone auto.
Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Chorwacka 32/28 + kraje UE.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 30.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań,
prawo jazdy kat. B,
kierowanie pojazdami,
dowóz towarów pod wskazany adres,
sumienność, punktualność

NIP: 8951600382
REGON: 933016680
Adres: Chorwacka 32/28, 51-107 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 601 631 166
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon