Stworzenie autorskiej grafiki i wideo dla reklamy produktów banuba - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: MIGRANT EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1197

Miejsce pracy: Praca zdalna/w miejscu zamieszkania, 50-020 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Stworzenie autorskiej grafiki i wideo dla reklamy produktów Banuba, zgodnie z ustalonym projektem;
- Stworzenie autorskich grafik i innych elementów wizualnych;
- Stworzenie dynamicznych i atrakcyjnych wideo i animacji;
- Stworzenie autorskich grafik dla aplikacji mobilnych, aplikacji komputerowych oraz stron internetowych.
Godziny pracy 9:00 - 17:00
Wymiar czasu pracy: 160 godz./miesięcznie.
Umowa zlecenie: 3 lata.
Praca zdalna, na terenie całej Polski.
Oferta pracy dostępna w sali C
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 070 do 6 070 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto (PLN):
218 520,00 - wynagrodzenie za całe dzieło; 72 840,00 - wynagrodzenie rocznie; 6070,00 - wynagrodzenie miesięcznie.
Wynagrodzenie miesięcznie nie jest koniecznie, pracownik będzie otrzymywał wynagrodzenie miesięcznie zgodnie z załącznikiem nr1 do Umowy o dzieło. Załącznik nr1 do Umowy o dzieło, to jest specyfikacja projektu wykonywana przez wykonawcę z określonym tematem i wynagrodzeniem miesięcznym.
Zawód: projektant grafiki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie ogólne, staż pracy brak wymagań
Umiejętność generowania nowatorskich pomysłów i koncepcji wizualnych
Certyfikat kursu modelowania 3D
jęz. rosyjski B2 w mowie i piśmie - do kontaktu z klientem

NIP: 7252308072
REGON: 38859707500000
Adres: MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 74/320, 50-020 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: IVAN SHUBIN
Nr telefonu: 783792753
E-mail: ivan.shubin@weexpert.io
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail