Specjalista ds administracyjnych - Wieliczka, małopolskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracodawca: SIB Inwestycje Sp z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0196

Miejsce pracy: Łany 8, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odbiór korespondencji listowej i e-mailowej.
Wpisywanie przychodzącej korespondencji listowej do dziennika korespondencji.
Rozdział korespondencji listowej i e-mailowej zgodnie z adresatem lub treścią pisma.
Uzupełnianie o aktualne dane akta osobowe pracowników.
Nanoszenie kosztów spółki w zestawieniu EXCEL.
Kompletowanie dokumentów odbiorowych robót.
Pomoc przy sporządzaniu ofert przetargowych.
Pomoc przy wprowadzaniu dokumentów magazynowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 430 PLN
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
  • Kurs - pracownik administracyjno - biurowy z elementami kadr i płac z obsługą programów Płatnik, Optima, Symfonia

NIP: 6832081762
REGON: 122927461
Adres: Łany 8, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Dowling
Nr telefonu: 884826888
E-mail: j.dowling@sib.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail