Specjalista systemów it (pl/ua) - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: COMFORTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0513

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wsparcie klientów firmy w zakresie wdrożonego oprogramowania;
- współpraca z działem developerskim w zakresie rozwoju oprogramowania;
- wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań IT;
- rozwiązywanie bieżących problemów z systemem IT;
- udział w projektach realizowanych dla naszych klientów;
- testowanie nowych funkcjonalności;
* praca w systemie I-zmianowym 08:00-16:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia, w zależności od umiejętności, wiedzy i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne,
Mile widziana: wiedza z zakresu wirtualizacji Docker/vSphere, umiejętność konfiguracji serwerów aplikacji (Payara, Tomcat, Apache, nginx), wiedza o MikroTik, protokołach OpenVPN, IPSEC, w pracy z systemami klasy BSS, znajomość zwinnych metodyk pracy.
Doświadczenie powyżej 3 lat w pracy na stanowisku o podobnym zakresie wymagań.
Umiejętności: znajomość systemu Linux, sieci LAN, znajomość działania i obsługi relacyjnych baz danych oraz podstaw języka SQL, znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej, umiejętność współpracy w zespole, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z wiązanych z oprogramowaniem oraz infrastrukturą, otwartość, chęć do kształcenie się, samodzielność, dokładność, komunikatywność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju, prawo jazdy kategorii B.
Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego.

NIP: 6462714151
REGON: 24019850700000
Krótki opis działalności gospodarczej: Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
Adres: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@comfortel.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail