Pracownik obróbki skrawaniem - frezer cnc - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: JASTRZĘBSKIE ZAKŁADY REMONTOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0196

Miejsce pracy: Wydziały Remontowe JZR Sp. z o.o., 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej,
- prowadzenie obróbki skrawaniem zgodnie z procesem technologicznym,
- dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy,
- prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
- dbałość o dyscyplinę pracy, przestrzeganie prawa oraz wewnętrznych procedur.
Umowa na okres próbny, następnie na określony i na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: frezer
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • umiejętność obróbki skrawaniem (frezarki numeryczne)
  • doświadczenie min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • programowanie frezarek numerycznych

Pozostałe wymagania

  • mile widziane uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu roboczego i żurawika stacjonarnego
Szczegóły dotyczące uprawnień::

NIP: 6331971048
REGON: 27605781300000
Krótki opis działalności gospodarczej: usługi dla kopalń, górnictwa, usługi remontowe
Adres www: www.jzr.pl
Adres: Węglowa 4, 44-268 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Gabriela Stefańska Izabela Hanzlik-Pławecka
Nr telefonu: 32 438 80 32, 32 438 80 34
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: c.v
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon