Doradca klienta bankowego - Piekary Śląskie, śląskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pracodawca: POŚREDNICTWO USŁUG FINANSOWYCH "MANHATTAN" KAROLINA SIKORA I SZYMON SIKORA SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0148

Miejsce pracy: Marii Curie-Skłodowskiej 81, 41-949 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa klientów. Realizacja planów sprzedażowych. Pozyskiwanie klientów oraz zapewnienie efektywnej sprzedaży oferowanych produktów. Realizacja transakcji zlecanych przez klientów. Zapewnienie wysokiego poziomu obslugi klientów. Prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowę o pracę na pełny etat - wynagrodzenie podstawowe plus premia za sprzedaż produktów bankowych. umowa na okres próbny - 2 mce.
Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz.od 8.00 do 16.00
Proszę również o umieszczenie w ofertach następującej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę PUF Manhattan sp.j.K.S.Sikora oraz PKO Bank Polski S.A. Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego S.A. do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję."
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer bankowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie,komunikatywności, otwartości, dążenia do wyznaczonych celów, umiejętności sprzedaży i budowania trwałych relacji z klientami, realizacji planów sprzedażowych, chęci poszerzania wiedzy

NIP: 4980174974
REGON: 27812310600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność finansowa.
Adres: Marii Curie-Skłodowskiej 81, 41-949 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Sikora
E-mail: carrolla@o2.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt mailowy z CV oraz listem motywacyjnym z dopiskiem w temacie wiadomości "praca"
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail