Osoba sprzątająca w obiekcie sportowym - Częstochowa, śląskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: ROBEX TOMASZ GÓRSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0404

Miejsce pracy: Bór 55A, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymywanie w czystości sprzętu sportowego, łazienek, szatni, sali treningowej fight-klubu, mycie okien, uzupełnianie środków czystości, utrzymywanie w czystości sauny - obiekt wielkości 1700 m - FORMA Fitness Klub. Mile widziani obywatele Ukrainy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa 27,70 zł brutto - ok. 160 godzin pracy w miesiącu, praca wg grafiku w godzinach pn-pt 6.00-14.00, 14.00-22.00, sb (co druga sobota) 9.00-14.00. Pierwsza umowa zalecenie następna umowa o pracę.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Duża sprawność fizyczna, gotowość do wykonywania pracy na stanowisku, stan zdrowia pozwalający na przemieszczanie się po schodach.

NIP: 5731758719
REGON: 150392185
Adres: Bór 55A, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Krzemińska
Nr telefonu: 534 901 970
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt w godz. 10.00-14.00; CV, w przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10.00-14.00