Specjalista (nadzór wodny bieruń) - Bieruń, śląskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0790

Miejsce pracy: Warszawska 168, 43-155 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- wydawanie warunków technicznych, uzgodnień, opinii dla zadań realizowanych w obszarze działania Nadzoru Wodnego,
- współpracę przy przyjmowaniu i prowadzeniu postępowań administracyjnych w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych,
- przeprowadzanie wizji terenowej w związku z otrzymywanymi zgłoszeniami,
- uczestniczenie w kontrolach gospodarowania wodami,
- udział oraz prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolami stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych oraz urządzeń wodnych w oparciu o ustawę Prawo budowlane,
- redagowanie pism na korespondencję przychodzącą, przekazywanie korespondencji do właściwej jednostki organizacyjnej Wód Polskich,
- współdziałanie z gminnymi i powiatowymi zespołami reagowania kryzysowego oraz Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Godziny pracy: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4300 do 4400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony do 3 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Czekamy na kandydata, który:
- posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, budownictwo wodne,
- posiada minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze posiadanego wykształcenia,
- zna przepisy ustaw: Prawo wodne, Prawo budowlane, Prawo ochrony środowiska, Kodeks postępowania administracyjnego,
- sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
- jest dokładny, terminowy, rzetelny.
Dodatkowo docenimy:
- prawo jazdy kat. B.

NIP: 5272825616
REGON: 368302575
Krótki opis działalności gospodarczej: KIEROWANIE PODSTAWOWYMI RODZAJAMI DZIAŁALNOŚCI PUBLICZNEJ
Adres: Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stefan Mojżeszek
Nr telefonu: 32-250-41-27
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-250-41-27) w godzinach 8:00-16:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 8:00-16:00