Stagehand/ technik sceniczny - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: RHSC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/2809

Miejsce pracy: ADM. J. UNRUGA 54A, 81-181 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Załadunki, rozładunki, transport caseów, sprzętu i urządzeń, montaże/demontaże podestów, krat i layhera pod nadzorem technika. Technik sceniczny: zbijanie kraty oraz layhera, zwijanie kabli, stawianie, spinanie i poziomowanie podestów, przygotowywanie urządzeń, podłączanie kabli sieciowych, rozdzielaczy, kabli trójfazowych oraz powerlocków, opinanie urządzeń w kable sygnałowe, xlr, speakon oraz rj45, oponanie urządzeń w kable powercon i true 1, adresowanie urządzeń i zmienianie ich mode, poziomowanie i zlicowanie diody, obsług aiwd i statywów sprzętowych, montowanie systemu liniowego, opinanie kolumn, systemów liniowych oraz basów, przewijanie i ułożenie wyciągarki, dbanie o bezpieczeństwo swoje i sprzętu. Praca od poniedziałku do niedzieli, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: wynagrodzenie ustalane indywidualnie (uzależnione jest od liczby przepracowanych godzin) oraz premie kwartalne dla stałych pracowników, którzy polecili kolejne osoby do pracy.
Zawód: technik realizacji nagłośnień*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu zadań, znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane uprawnienia UDT oraz alpinistyczne.

NIP: 9581741552
REGON: 52778366900000
Adres: ADM. J. UNRUGA 54A, 81-181 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 602 868 224
E-mail: marta@righthands.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Możliwa aplikacja za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej: https://righthands.pl/praca/ .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail