Młodszy referent - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Prokuratura Okręgowa w Gdańsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/2813

Miejsce pracy: Sadowa 6, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dokonywanie adnotacji w repertoriach, dokonywanie ekspedycji akt, wykonywanie czynności związanych z decyzjami merytorycznymi, wysyłanie poczty, archiwizowanie dokumentów, udzielanie informacji interesantom, sporządzanie kserokopii z akt.
Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane kwalifikacje niezbędne: wykształcenie średnie i zdany egzamin maturalny, umiejętność obsługi komputera. Kwalifikacje dodatkowe: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolność szybkiego uczenia się .

NIP: 5832163100
REGON: 000000299
Adres: Wały Jagiellońskie 36, 80-853 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zgłoszenie o przystąpieniu do konkursu powinno zawierać:
1) Wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie (ze wskazaniem sygnatury konkursu podanej w ogłoszeniu o konkursie)
2) CV oraz kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
3) Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych i praw publicznych oraz posiadaniu obywatelstwa polskiego
4) Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
5) Oświadczenie kandydata, że nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe
6) Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie (w przypadku wykształcenia średniego świadectwo maturalne)
7) Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe
8) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (wzór oświadczenia znajduje się w załączniku do ogłoszenia).
Wyżej wymienione dokumenty należy złożyć w terminie do dnia 28 marca 2024 r., ze wskazaniem sygnatury konkursu w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, 80-853 Gdańsk, ul. Wały Jagiellońskie 36, lub przesłać pocztą. W razie przesłania dokumentów drogą pocztową za datę ich złożenia uważa się datę stempla pocztowego.
Konkurs zostanie przeprowadzony w 3 etapach, w okresie od 15 marca 2024 roku do dnia 30 kwietnia 2024 roku w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, ul. Wały Jagiellońskie 36.
Wersja elektroniczna ogłoszenia znajduje się na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
Załączniki dostępne są na stronie:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta