Pracownik techniczny - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: MAS COMPANY MM LERNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0424

Miejsce pracy: ŻOŁNIERZY I ARMII WOJSKA POLSKIEGO 10B/6, 81-383 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz, utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz, sprzątanie. Przeprowadzanie kontroli technicznych, wykonywanie napraw konserwacji itp. Nadzór nad stanem technicznym hali, urządzeń budynku. Wykonanie prac technicznych i fizycznych. Praca na podnośniku oraz dźwigu, przenoszenie narzędzi i materiałów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 145.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Data zakończenia: 01.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 31 PLN
Opis wynagrodzenia: 31 zł brutto/godzinę
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 4 miesięczne doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia na dźwig i podnośnik. Praca w godzinach 6:00-14:00

NIP: 5862357576
REGON: 38652752100000
Adres: ŻOŁNIERZY I ARMII WOJSKA POLSKIEGO 10B/6, 81-383 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maksym Rozstupniak
Nr telefonu: 514 326 091
E-mail: companymas2020@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail