Spawacz-ślusarz - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: PROMET-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0385

Miejsce pracy: Piłsudskiego 73, 10-449 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace ślusarskie, spawalnicze, naprawcze, regulacyjne, montażowe. Wykonywanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z technologią firmy i dokumentacją techniczną. Realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji. Kontrola jakościowa produkowanego detalu.
Godziny pracy: 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 do 45 PLN
Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa okres próbny 2 miesiące, kolejna do ustalenia,
wysokość wynagrodzenia: 28,00 zł - 45,00 zł brutto (stawka dopasowana do stażu zawodowego na w/w stanowisku, umiejętności oraz posiadanych kwalifikacji spawalniczych)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: spawacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min podstawowe z wyszkoleniem kursowym lub zawodowe - specjalizacja ślusarz, spawacz, technik- mechanik maszyn przemysłowych, kwalifikacje spawalnicze.
Książeczka spawacza oraz Świadectwo Kwalifikacyjne Spawacza.
Umiejetności: duże zdolności manualne, posiadnie wiedzy technicznej odnośnie obróbki metali i doboru narzędzi, bardzo dobra umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych do obróbki ślusarskiej. Dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych/suwmiarka/mikrometr/średnicówka. Dobra znajomość rysunku technicznego.

NIP: 7392935656
REGON: 51070902800000
Adres: Piłsudskiego 73, 10-449 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Łopińska
Nr telefonu: 89-5336822
E-mail: praca@promet-stal.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: W CV należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji do pracy jest firma PP-M PROMET-STAL Sp. z o.o., wszelkie informacje związane z przetwarzaniem tych danych znajdują się w Polityce prywatności na stronie www.promet-stal.pl.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail