Zastępca managera sklepu - Olsztynek, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracodawca: Lidl sp. z o. o. sp. k.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0259

Miejsce pracy: Mrongowiusza 44, 11-015 Olsztynek, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem sprzedażowym
Delegowanie zadań i motywowanie Pracowników
Zarządzanie gospodarką towarową
Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach
Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie Klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 19.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik sklepu / supermarketu
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umowa na czas określony - 12 miesięcy
Zmianowosc: ruch ciągły w godzinach: 4.30 - 22.30

Aplikacje można składać na stronie kariera.lidl.pl lub wysyłając maila na rekrutacja.olsztyn@lidl.pl

NIP: 7811897358
REGON: 302821772
Adres: Budowlana 2B, 10-424 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja.olsztyn@lidl.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt przez stronę: https://kariera.lidl.pl/ lub rekrutacja.olsztyn@lidl.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - https://kariera.lidl.pl/