Pracownik do piankowania - Opatów, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Pracodawca: P.P.U.H "DĄBEK-MEBLE" MAŁGORZATA DĄBEK EXPORT-IMPORT

Numer oferty: StPr/24/0217

Miejsce pracy: Szpot 10, 63-645 Opatów, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Piankowanie mebli na biało.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/miesiąc
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali tapicerzy i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali tapicerzy i pokrewni

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -

NIP: 6190002352
REGON: 250076653
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja pozostałych mebli
Adres: Szpot 10, 63-645 Opatów, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Dąbek
Nr telefonu: 697 619 004
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon