Mechanik samochodowy - Piła, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: AUTOTECHNIKA WOŹNIAK Jacek Woźniak
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne, zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Numer oferty: StPr/24/0319

Miejsce pracy: Jana Styki 17, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Serwis samochodów osobowych i dostawczych, diagnostyka usterek, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, docelowo na stałe. Zatrudnienie od kwietnia 2024r., jedna zmiana, pn. - pt, w godz. 08:00 - 16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4242 zł : wynagrodzenie podstawowe + prowizja od przerobu
System wynagradzania: Czasowo-prowizyjny
Zawód: mechanik samochodów osobowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, mechaniczne
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe/branżowe kierunkowe, prawo jazdy kat. B, 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika pojazdów

NIP: 7641052856
REGON: 008285172
Adres: Jana Styki 17, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: WITOLD WOŹNIAK
Nr telefonu: 502318852
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania lub osobisty od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00