Inspektor do spraw nawozów i ochrony roślin - Myślibórz, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, rolnicze

Numer oferty: StPr/24/0218

Miejsce pracy: Spokojna 22, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Sprawowanie nadzoru i kontroli nad zdrowiem roślin,
- Stosowanie nadzoru i kontroli nad wprowadzaniem i stosowaniem środków ochrony roślin oraz wprowadzaniem do obrotu nawozów i środków wspomagających uprawę roślin,
- nadzór i kontrola nad wytwarzaniem, oceną, obrotem i stosowaniem materiału siewnego,
- wprowadzanie danych do Zintegrowanego Sysytemu Informatycznego w Ochronie Roślin i Nasiennictwa,
- sporządzanie informacji i sprawozdań w obszarze swojego działania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 731,37 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, rolnicze
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), rolnicze, kierunek: rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość ustaw o ochronie roślin przed agrofagami, o Państwowej Inspekcji ochrony Roślin i Nasiennictwa, o nasiennictwie, o środkach ochrony roślin;

NIP: 8521137852
REGON: 000093792
Adres: Partyzantów 7/9, 75-411 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kaszkiewicz-Chodór
Nr telefonu: 94 343 32 14 w 46
E-mail: kadry-koszalin@piorin.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: ogłoszenie o naborze, sposobie aplikowania i wszelkich wymaganych dokumentach aplikacyjnych znajdują się na stronie : nabory.kprm.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - aplikowanie poprzez stronę : nabory.kprm.gov.pl