Specjalista-dział zpu - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0633

Miejsce pracy: Tysiąclecia 11, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja prac związanych z utrzymaniem wód oraz utrzymaniem i eksploatacją urządzeń wodnych, prowadzenie postępowań administracyjnych, o których mowa w art. 191 ustawy Prawo wodne, uzgadnianie projektów decyzji na podstawie art.53 ust.4 pkt.6 oraz ust 5 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, przygotowywanie niezbędnych materiałów do postępowań o zamówienia publiczne na utrzymanie rzek, wałów przeciwpowodziowych oraz budowli hydrotechnicznych, prowadzenie ewidencji urządzeń melioracji wodnych, uzyskiwanie wymaganych prawem decyzji pozwalających na prowadzenie prac utrzymaniowych, prowadzenie spraw związanych z opracowywaniem programów, planów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania.
Jedna zmiana, godziny pracy do ustalenia.
Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas określony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN
Opis wynagrodzenia: + do 20% dodatku za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali inżynierowie inżynierii środowiska
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach gospodarka wodna, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, hydrologia, melioracja lub równoważne. Wymagane doświadczenie w obszarze specjalizacji zawodowej min 1 rok zatrudnienia.
Czynne prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera MS Office, znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego, prawa wodnego, prawa zamówień publicznych. Znajomość języka angielskiego na poziomie początkującym.
Mile widziane znajomość przepisów prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska, organizacja pracy własnej, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 5272825616
REGON: 368302575
Adres: Tysiąclecia 11, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Zięba
Nr telefonu: 552325725 w.54
E-mail: zz-elblag@wody.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail