Szkoleniowiec do spraw mediów społecznościowych - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: "AKADEMIA ZDROWIA" Izabela Łajs
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0727

Miejsce pracy: IX Wieków Kielce 8/24, 25-516 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szkoleniowiec do spraw mediów społecznościowych kreuje wizerunek firmy, instytucji lub indywidualnego klienta na portalach społecznościowych; odpowiada za bezpośrednią interakcję z grupą docelową. Buduje świadomość marki na platformach społecznościowych w celu poprawienia uznawalności firmy oraz wyników jej funkcjonowania.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 100 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinnę
Zawód: specjalista do spraw mediów społecznościowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile doświadczenie w branży mediów społecznościowych (wchodzenie w interakcje z użytkownikami mediów społecznościowych i publikowanie cennych treści, np. artykuły, filmy, teksty i obrazy; prowadzenie kampanii, m.in. w zakresie promowania marki w social media (np. facebook i instagram).

NIP: 7281348565
REGON: 472067010
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców
Adres: Główna 81, 95-020 Justynów, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 662 536 086
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Kontakt telefoniczny pod numerem: 662 536 086 lub e-mail: kielce@akademia-zdrowia.pl