Starszy inspektor w sekcji rachuby i płac w pionie głównego księgowego - ogłoszenie nr 135390 - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/03400

Miejsce pracy: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: OSOBA NA TYM STANOWISKU:
- sporządza deklarację wynikającą z obowiązków pracodawcy, imienne raporty miesięczne za pracowników i funkcjonariuszy oraz korekty raportów miesięcznych
- sporządza dokumenty zgłoszeniowe do ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczeń społecznych nowo zatrudnianych pracowników, funkcjonariuszy, osób podlegających ubezpieczeniom z innych tytułów oraz wyrejestrowuje osoby, wobec których wygasł tytuł ubezpieczenia
- wystawia i koryguje zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na druku Rp-7
- sporządza deklarację dotyczącą składek przekazywanych na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
- prowadzi dokumentację związaną z podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz przygotowuje roczne informacje podatkowe osób niebędących pracownikami, wykonującymi pracę na podstawie umów cywilnoprawnych
- wystawia zaświadczenia dotyczące ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz sporządza inne dokumenty dla pracowników i funkcjonariuszy w zakresie obsługi finansowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Data zakończenia: 05.05.2025
Wynagrodzenie brutto: od 5 125,65 PLN
Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje:
Indywidualny rozkład czasu pracy
Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
Miejsce do odświeżenia się
Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
Dopłaty do żłobka, przedszkola i klubu dziecięcego oraz opieki sprawowanej przez opiekuna dziennego
Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
- wykształcenie: średnie
- doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata w administracji/pracy biurowej
- znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych i naliczania wynagrodzeń, umiejętność obsługi programu płatnik
- umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office)
- posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawa o ochronie informacji niejawnych
- umiejętność pracy w zespole
- w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
- posiadanie obywatelstwa polskiego
- korzystanie z pełni praw publicznych
- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE (WYMAGANIA DODATKOWE)
- wykształcenie: wyższe ekonomiczne
- doświadczenie zawodowe co najmniej 6 miesięcy na stanowisku ds. ZUS

OSOBA NA TYM STANOWISKU:
- wystawia zaświadczenia dotyczące ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz sporządza inne dokumenty dla pracowników i funkcjonariuszy w zakresie obsługi finansowej.

Więcej informacji o konkursie na stronie https://bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl/s07/wolne-stanowiska-pracy/wolne-stanowiska-pracy/20969,ogloszenie-nr-135390-starszy-inspektor-w-Sekcji-Rachuby-i-Plac-w-Pionie-Glownego.html

NIP: 5222735986
REGON: 015783045
Adres www: www.strazgraniczna.pl
Adres: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22) 500 30 25, (22) 500 31 90
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe inforacje i zakres obowiązków znajdują się na stronie: https://bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl/s07/wolne-stanowiska-pracy/wolne-stanowiska-pracy/20969,ogloszenie-nr-135390-starszy-inspektor-w-Sekcji-Rachuby-i-Plac-w-Pionie-Glownego.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon