Księgowa - Bierawa, opolskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pracodawca: BRITOP LIGHTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0354

Miejsce pracy: NOWE OSIEDLE 13D, 47-240 Bierawa, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym, terminowe i prawidłowe wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego w oparciu o dokumenty źródłowe (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe, listy płac, środki trwałe i inne), dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w spółce, bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, prowadzenie ewidencji środków trwałych, aktywny udział w procesie zamknięcia okresów księgowych (miesięczne, kwartalne, roczne), poszukiwanie i wdrażanie usprawnień oraz optymalizacji procedur zapewniających prawidłowe funkcjonowanie obszaru księgowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: wyk. min. średnie, kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata, znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, przepisów podatkowych, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem, znajomość systemów klasy ERP oraz MS Office, szczególnie Excel, nastawienie na efektywną pracę zespołową i współpracę z innymi działami spółki, zaangażowanie, entuzjazm oraz inicjatywa własna, samodzielność, dokładność, terminowość, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia
Praca pon.-pt. 8-16
Co oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności, kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy, niezbędne narzędzia pracy, możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, udział w ciekawych projektach w obszarze finansów, pracę w przyjaznym, ambitnym zespole i miłej atmosferze

NIP: 7492068443
REGON: 160331997
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja i sprzedaż hurtowa oświetlenia
Adres: NOWE OSIEDLE 13D, 47-240 Bierawa, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JUSTYNA JAGODZIŃSKA
E-mail: kadry@britop.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Preferowana forma kontaktu cv na maila
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail