Starszy woźny - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/03372

Miejsce pracy: ul. SZCZĘŚLIWICKA 46, 02-353 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sprzątanie nieczystości z terenu obiektu (teren boiska szkolnego, przed budynkiem) i chodnik od strony ulicy.
2. Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach znajdujących się w podziemiu budynku szkolnego.
3. Zamiatanie liści, odgarnianie śniegu, suwanie śniegu z dachów budynków szkoły.
4. Prawidłowe zabezpieczenie powierzonego mienia, kontrolowanie właściwego funkcjonowania urządzeń, sprzętów.
5. Pełnienie dyżuru na portierni i w szatni zgodnie z grafikiem dyżurów.
6. Podczas dyżuru na portierni – podejmowanie natychmiastowych czynności w razie wypadku, powstania pożaru, włamania itp. i w sytuacji, gdy zagrożone jest bezpieczeństwo uczniów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 981 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4150 zł brutto + 20% premia motywacyjna + dodatek stażowy (5-20%) + świadczenia z ZFŚS
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: woźny
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Woźny
Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • dobry kontakt z ludżmi
  • dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe, dobra organizacja pracy, komunikatywna znajomość języka polskiego.

Obowiązki:
1. Sprzątanie nieczystości z terenu obiektu (teren boiska szkolnego, przed budynkiem) i chodnik od strony ulicy.
6. Podczas dyżuru na portierni podejmowanie natychmiastowych czynności w razie wypadku, powstania pożaru, włamania itp. i w sytuacji, gdy zagrożone jest bezpieczeństwo uczniów.

Praca w systemie tygodniowym 7-15.00 i 11-19.00

Kontakt:: bgratys@eduwarszawa.pl, tel: 503-130-989

NIP: 5261673545
REGON: 00068326900000
Adres www: www.zse4.waw.ids.pl
Adres: ul. SZCZĘŚLIWICKA 46, 02-353 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Gratys
Nr telefonu: 503-130-989
E-mail: bgratys@eduwarszawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail - bgratys@eduwarszawa.pl, tel: 503-130-989