Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych z j. niemieckim - Siekierczyn, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Pracodawca: JASKOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0148

Miejsce pracy: 59-818 Siekierczyn 267, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - sprzedaż części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów dostępnych w ofercie sklepu,
- kontakt z klientami (telefoniczny i osobisty),
- zdobywanie nowych klientów oraz budowanie wartościowych relacji,
- zamawianie produktów dla klientów, ofertowanie i praca z katalogami,
- faktury sprzedaży, faktury zakupu, dokumenty magazynowe,
- odpowiedzialność za magazyn i zwroty towarów do dostawców,
- współpraca między działami,
- wydawanie towarów i prowadzenie dokumentacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca w branży przemysłowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy kat. B - doświadczenie "za kółkiem" będzie dodatkowym atutem, doświadczenie min. 2 lata w branży rolnicza

NIP: 6131547446
REGON: 020905205
Adres: 59-818 Siekierczyn 267, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Helena Pajdzik
Nr telefonu: 885 555 258
E-mail: rekrutacja@jaskot.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail: rekrutacja@jaskot.pl lub kontakt telefoniczny na nr 885 555 258
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail