Kierownik produkcji - Białystok, podlaskie

Data dodania: 2024-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO "TOOLCO" Kazimierz Mitroszewski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0745

Miejsce pracy: Komunalna 11, 15-197 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zarządzanie,organizacja i kontrola procesu produkcji,w tym terminowej realizacji planów produkcyjnych
Wdrażanie nowych technik i technologii wytwarzania produktów
Organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem
Monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności
Analizowanie wydajności,kosztów i jakości produkcji oraz inicjowanie działań poprawiających jej efektywność
Prowadzenie korespondencji w języku angielskim
Raportowanie i analiza wydajności procesów
Doskonalenie procesów,poprawa organizacji pracy oraz jakości
Zarządzanie pracą zespołu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy
Długotrwałą i stabilną współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ( stabilne warunki zatrudnienia)
Udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych
Wyposażenie w niezbędne narzędzi pracy
Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników jak i przełożonych
Ciekawą pełną wyzwań pracę
Praca samodzielna
Dni pracy: dni robocze (poniedziałek- piątek),
godziny pracy: praca na dwie zmiany : 6:00-14:00; 14:00-22:00,
tryb wypłaty miesięczna
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik produkcji w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie techniczne /mile widziane wyższe/
Min.2-a lata doświadczenia na podobnym stanowisku
(Doświadczenie na podobnym stanowisku/doświadczenie w zarządzaniu zespołem)
Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Doświadczenie w optymalizacji procesów oraz zarządzania procesem
Wysokie zdolności komunikacyjne-komunikacja z zarządem oraz pracownikami produkcji
Umiejętność zarządzania zespołem ludzi
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

NIP: 5420115356
REGON: 050012903
Krótki opis działalności gospodarczej: produkują wyroby z drutu stalowego i z blach
Adres www: https://www.toolco.pl/
Adres: Komunalna 11, 15-197 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 856642078
E-mail: kadry@toolco.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail