Główny księgowy- oferta konkursowa - Cieszyn, śląskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracodawca: Liceum Ogólnokształcące im. Kopernika w Cieszynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0330

Miejsce pracy: Plac Wolności 7B, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szczegółowy opis zadań na wskazanym stanowisku dostępny na stronie II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Cieszynie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Główny księgowy
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe - 3 lata doświaczenia, wykształcenie średnie- 6 lat doświadczenia
szczegółowy opis wymagań na wskazanym stanowisku dostępny na stronie II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Cieszynie

NIP: 5481382057
REGON: 072342240
Krótki opis działalności gospodarczej: Szkolnictwo ponadpodstawowe.
Adres: Plac Wolności 7B, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: 2Lo@cieszyn.idsl.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wymagane dokumenty na wskazane stanowisko dostępne na stronie II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Cieszynie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail