Dyspozytor transportu samochodowego - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: PROTSENKO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0952

Miejsce pracy: ŚW. ANTONIEGO 68C, 61-359 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: organizuje i koordynuje pracę podległych kierowców oraz floty samochodowej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 145.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: dyspozytor transportu samochodowego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

NIP: 7812000442
REGON: 38429498100000
Adres: ŚW. ANTONIEGO 68C, 61-359 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: protsenkogroup@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail