Samodzielny księgowy - Sztumskie Pole, pomorskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Pracodawca: Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy "FILA" Antoni Fila
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0119

Miejsce pracy: Żeromskiego 30, 82-400 Sztumskie Pole, powiat: sztumski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagania:
- wykształcenie min. średnie / preferowane wyższe kierunkowe
- minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnych rolach księgowych
- doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek
- biegłość w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw
- dobra znajomość programów Microsoft Office

Główne zadania:
- prowadzenie pełnej księgowości spółek, kontrola prawidłowości i rzetelności;
- ewidencjonowania operacji księgowych;
- analiza zapisów sald kont księgowych;
- dekretacja i księgowanie dokumentów;
- wykonywanie czynności związanych z zamykaniem okresów sprawozdawczych;
- sporządzanie deklaracji podatkowych;
- sporządzanie sprawozdań finansowych;
- prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Oferujemy:
- interesującą pracę w dynamicznym zespole,
- możliwość ciągłego rozwoju.,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • zarządzanie finansami w przedsiębiorstwach państwowych i spółkach
  • księgowośc z obsługą komputerowego programu księgowego

NIP: 5791003597
REGON: 192692664
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja wodomierzy i ciepłomierzy.
Adres: Żeromskiego 30, 82-400 Sztumskie Pole, powiat: sztumski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Antoni Fila
Nr telefonu: 519530022
E-mail: FILA@FILA-SZTUM.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail