Lektor języka angielskiego - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: BEE SZKOŁA JĘZYKOWA MAJA MIERZWIŃSKA
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0305

Miejsce pracy: Władysława Jagiełły 15, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie i prowadzenie lzajęć z języka angielskiego.
Kontakt: telefon: 531-372-350, e-mail: beetczew@gmail.com
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 do 70 PLN
Zawód: lektor języka obcego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 5932585473
REGON: 389656733
Adres www: WWW.PSZCZOLKA-BEE.PL
Adres: Władysława Jagiełły 15, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 531-372-350
E-mail: beetczew@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV