Starszy teleinformatyk (nr 0697) - Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracodawca: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz

Numer oferty: StPr/24/0697

Miejsce pracy: Dworcowa 56, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres wykonywanych zadań na stanowisku
-utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej sprzętu teleinformatycznego;
-monitorowanie prawidłowości funkcjonowania urządzeń komutacyjnych i teletransmisyjnych;
-diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów teleinformatycznych; - instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami;
-wykonywanie prac profilaktyczno-konserwacyjnych urządzeń teleinformatycznych;
-administracja sieci TCP/IP;
-samodzielne administrowanie sieciami komputerowymi opartymi o urządzenia Cisco i serwery z oprogramowaniem Microsoft Server oraz Linux;
-prowadzenie i uaktualnianie dokumentacji systemów teleinformatycznych.

Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii; poznawanie narzędzi teleinformatycznych, do których dostęp ma wąskie grono specjalistów; samodzielne administrowanie sieciami komputerowymi;
wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych i aplikacji; udział w procesie opracowania oraz uaktualniania dokumentacji sprawozdawczych z funkcjonowania systemów i sieci teleinformatycznych; udział w krajowych ćwiczeniach, treningach, konferencjach i warsztatach specjalistycznych w zakresie działań w cyberprzestrzeni

Informacje dodatkowe:
-norma czasu pracy: pełna; 8 godzin dziennie / 40 godzin w tygodniu;
-system czasu pracy: równoważny przedłużony do 12 godzin;
-praca zmianowa: praca 7 dni w tygodniu, praca na drugiej zmianie i w porze nocnej;
-wysiłek fizyczny: wymagana ogólna sprawność fizyczna.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik teleinformatyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: poziom wykształcenia: średnie zawodowe; kierunek-profil: teleinformatyk, informatyk; doświadczenie na stanowiskach o profilu teleinformatycznym lub telekomunikacyjnym; znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania; znajomość topologii sieciowych protokół TCP/IP, sieci LAN/WAN w zakresie budowy, konfiguracji, projektowania, zarządzania urządzeniami aktywnymi;
znajomość technologii VoIP; bardzo dobra znajomość środowiska Windows, systemu operacyjnego LINUX w zakresie instalacji i konfiguracji usług; ogólna znajomość zasad komutacji i teletransmisji oraz zasad funkcjonowania zasobów teletransmisyjnych; wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi;
znajomość języków obcych: znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej; znajomość projektowania okablowania strukturalnego; poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych; samodzielność; dokładność; dyspozycyjność; terminowe wykonywanie działań;,zaangażowanie w procesie pracy; umiejętność analitycznego myślenia;umiejętność planowania przedsięwzięć.

NIP: 9671354089
REGON: 341260412
Adres: Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:
-kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/;
-list motywacyjny;
-dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/;
-dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/;
-przebieg zatrudnienia /kserokopie;
-klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz /ze strony
internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/

Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:
Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz
lub adres e-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl
w terminie do dnia 12 kwietnia 2024 roku

Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy będą zobowiązani do wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta