Woźna/ pomoc nauczyciela - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 7 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1205

Miejsce pracy: Aleksandra Brücknera 12, 51-410 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1/ przyprowadzanie dzieci z klas 1-3 po zajęciach lekcyjnych/ze świetlicy rodzicom (z sal lekcyjnych do przedsionka szkoły),
2/ sprawdzanie upoważnień (współpraca z p. z portierni i nauczycielami),
3/ pomoc uczniom w szatni przy ubieraniu się,
4/ kontrola i utrzymywanie porządku w boksach szatni, przedsionku oraz w holu szkoły

Praca w godz.: 12:30-16:30. 1/2 etatu.
Ofeta dostępna w sali C, B.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 798 67 24, e-mail: sekretariat.sp007@wroclawskaedukacja.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 do 2 121 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: woźny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Woźny
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • dobry stan zdrowia
  • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: podstawowe,
staż pracy: 5 lat,
dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,
dobry stan zdrowia

NIP: 8952192637
REGON: 380797403
Adres: Aleksandra Brücknera 12, 51-410 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariola Bęben
Nr telefonu: 71 798 67 24
E-mail: sekretariat.sp007@wroclawskaedukacja.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail