Pracownik nocnego serwisu porządkowego - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Wrocławski Park Wodny S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1203

Miejsce pracy: Borowska 99, 50-558 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Utrzymanie ładu i porządku na terenie obiektu tj. na wskazanych przez przełożonego Strefach, obszarach zewnętrznych oraz w pomieszczeniach gospodarczych.
2.Właściwe używanie powierzonego sprzętu oraz środków potrzebnych do utrzymania czystości w obiekcie.
3.Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii oraz usterek.
Forma umowy: zlecenie 160 godzin miesięcznie, zatrudnienie na 1 rok , możliwosć przejścia na umowqę o pracę po kilku miesiącach
Dyspozycyjność w godzinach 22:00-6:00
Sala B, G, H
Kontakt z pracodawcą: luiza.nowak@aquapark.wroc.pl lub natalia.tomaszewska@aquapark.wroc.pl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 30.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30,7 do 30,7 PLN
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • profesjonalne sprzątanie (obsługa urządzeń sprzątających)
  • obsługa maszyn sprzątających
  • Dokładność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe
profesjonalne sprzatanie ( obsługa urządzeń sprzątających)
dokładność

NIP: 8992522058
REGON: 933041181
Adres: Borowska 99, 50-558 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Luiza Nowak
E-mail: luiza.nowak@aquapark.wroc.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - natalia.tomaszewska@aquapark.wroc.pl