Pomoc administracyjna-marketing i organizacja imprez (nr 0694) - Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracodawca: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W INOWROCŁAWIU

Numer oferty: StPr/24/0694

Miejsce pracy: Aleja Niepodległości 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca o różnym charakterze przy organizacji imprez odbywających się na terenie obiektów OSiR, opracowywanie kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych i kulturalnych, planowanych na terenie obiektów OSiR, opracowywanie preliminarzy, zaproszeń, regulaminów, harmonogramów, scenariuszy, sprawozdań i protokołów przekazania nagród związanych z organizacją imprez, projektowanie i wykonywanie plakatów informacyjno-rekalmowych, banerów, ulotek na imprezy organizowane przez OSiR, przygotowywanie komunikatów do mediów i instytucji, przygotowywanie projektów pism, praca przy komputerze w zakresie stanowiska pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Data zakończenia: 07.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: preferowane kierunki związane ze sportem, mile widziane doświadczenie zawodowe, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu oraz doskonała organizacja pracy własnej, bardzo dobra znajomość tematyki sportowej, doskonała znajomość social mediów i aktywna obecność w kanałach SM.

NIP: 5562800062
REGON: 523571717
Adres www: www.osir.inowroclaw.pl
Adres: Aleja Niepodległości 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 52 35 55 350
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty al. Niepodległości 4, 88-100 Inowrocław, II piętro pokój 211, pn.-pt. w godz. 7-15 lub pod nr tel. 52 35 55 350
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon