Stanowisko ds. konta ubezpieczonego - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH II ODDZIAŁ W ŁODZI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1284

Miejsce pracy: Lipiec Reymontowskich 11, 91-120 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: urzędnik ubezpieczeń społecznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie średnie
- podstawowa znajomość Ustawy o Systemie Ubezpieczeń Społecznych i dokumentacji ubezpieczeniowej
- podstawowa znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego wobec płatników składek ubezpieczonych
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- nastawianie na rozwój
- orientacja na cel, jakość
- umiejętność współpracy

NIP: 8291546445
REGON: 00001775600159
Adres: Kilińskiego 7/11, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Światła
Nr telefonu: 43 824 54 86
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Termin składania ofert pracy do: 01.04.2024 r.
Forma składania dokumentów: www.zus.pl, zakładka Praca w ZUS przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty.
Telefon bezpośredni: 43 824 54 86.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Termin składania ofert pracy do: 01.04.2024 r.