Dozorca - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 W WARSZAWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/03306

Miejsce pracy: Szadkowskiego 3, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sprzątanie terenu zewnętrznego,
2. dozór placówki na recepcji szkolnej,
3. Dodatkowe prace zlecone przez kierownika gospodarczego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.04.2024
Data zakończenia: 30.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia 20%;
+ dodatek stażowy;
W sumie wynagrodzenie nie mniejsze niż wynagrodzenie minimalne;
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dozorca
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Dozorca (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe, doświadczenie zawodowe: 5 lat; znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki:
1. Sprzątanie terenu zewnętrznego,

[Zgłoszenia: BRuzik@eduwarszawa.pl, 601491587]

NIP: 5223008395
REGON: 146807382
Adres www: http://zsp7.warszawa.pl/
Adres: Szadkowskiego 3, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara
Nr telefonu: 601491587
E-mail: BRuzik@eduwarszawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon