Pracownik biurowy - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: GRAND-WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0949

Miejsce pracy: Przemysłowa 15/17/214, 61-581 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych dotyczących pracy; obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej; planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń, prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp.; przyjmowanie i obsługa interesantów; udzielanie informacji interesantom (telefonicznie, mailowo); przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji; sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową; obsługiwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych); przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów; porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej; uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie/ urzędzie/korporacji oraz zewnętrznych m.in. z zakresu: metod tworzenia oficjalnej korespondencji; praca w godzinach 09.00-17.00; Wymagana znajomość języków: rosyjskiego, białoruskiego, ze względu dużą liczbę klientów z Ukrainy i Białorusi.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Data zakończenia: 25.03.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Administracja biurowa z obsługą komputera
  • znajomość obsługi Microsoft Excel
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet Office)
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

NIP: 7773403494
REGON: 52485359900000
Adres: ZWIERZYNIECKA 10/105, 60-813 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ramazan Kakhramanov
Nr telefonu: 573 003 018
E-mail: biurogw99@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta